Про компанію

 

Друзі!

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті інтер'єр салону  Format, де ми ділимося з вами новинками зі світу керамічної плитки, дизайну інтер'єрів, а також нашими новинами, акціями і спеціальними пропозиціями.  Наша команда більше 15 років працює на українському ринку обробних матеріалів. За цей час ми налагодили зв'язки з провідними європейськими виробниками з Італії, Іспанії, Польщі та іншими країнами, стали ексклюзивними представниками деяких з них в Україні; довгий час співробітничали з українськими розднібними мережеми.

 

Та зрозуміли, що цього мало. Адже завдяки нашим знанням і можливістю працювати з кращими фабриками та брендами без посередників ми можемо допомогти українцям реалізовувати найсміливіші дизайнерські фантазії – і за розумними цінами. 

Так, влітку 2016 років на ринку України з'явився інтер'єр салон Format –місто, де ми зібрали все найкраще зі світу інтер`ерного дизайну. Сьогодні ми пропонуємо вам широкий вибір якісної плитки на абсолютно різний смак і бюджет, оригінальні і стильні меблі, сантехнику та світло. 

Наші фахівці допоможуть вам розробити рішення для інтер'єру і вирішити дизайнерське завдання будь-якої складності. А якщо серед всієї різноманітності наданих у нас товарів і обробних матеріалів ви не зможете знайти те, що вам потрібне, ми зможемо запропонувати Вам продукцію наших партнерів, не представлену в Україні, – замовимо і доставимо її в необхідній Вам кількості в найкоротші терміни. ​

 

Наші фахівці допоможуть вам розробити рішення для інтер'єру і вирішити дизайнерське завдання будь-якої складності. А якщо серед всієї різноманітності наданих у нас товарів і обробних матеріалів ви не зможете знайти те, що вам потрібне, ми зможемо запропонувати Вам продукцію наших партнерів, не представлену в Україні, – замовимо і доставимо її в необхідній Вам кількості в найкоротші терміни. 

І ще: ми запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер'єрів. Для вас в інтер'єр салоні Format діють спеціальні цінові пропозиції. До того ж – будьте упевнені – ми можемо знайти і привезти те, що вам потрібно, де б це не знаходилось.

Телефонуйте, пишіть на пошту! Ми завжди Вам раді! 

ГРАФІК РОБОТИ:

ПН-ПТ: 10:00-20:00, СУБ:11:00-19:00, НД:11:00-18:00

З повагою до Вас і Вашого житла, інтер'єр салон Format
...