ТОП -8 лайфкахів на День закоханих

13.02.2018

З давніх давен кажуть, що шлях до чоловічого серця лежить через шлунок. І хоч хірурги би з цим не погодилися, але ця прописна істина чудово використовується багатьма поколіннями жінок.

А як зробити так, щоб перебування жінки на кухні було не тільки корисним для чоловічого шлунку, але й приємним та надихаючим для жінки?

  1. Подарувати їй новий фартух! :)

Якщо ви подумали про грайливий фартушок з мережива, який так пасуватиме до чарівної жінки, то скоріш за все помилилися. Адже ми пропонуємо новий фартух для кухні… гарний, керамічний.

Хоч з «перламутровими ґудзиками». Чудовий настрій для господині та смакотень для чоловіка – гарантовані. Тим більше, що попереду свято весни та жіночності… І чоловіки цілком зможуть «приміряти» новий фартух і на себе :)

2. Додайте у своє життя стилю та мистецтва! Як це зробити? Придбати живописну картину та наповнити оселю саме тими емоціями, які вам зараз потрібні найбільше: бурхливим розмаїттям барв чи теплим затишком романтики.

Головне не промахнутися із сюжетом живописного шедевру))))

3. Наповніть своє серце світлом! Світлі та осяйні душі так і притягують до себе кохання! А так як це процес «душевний» та може видатися складним, то можна почати з матеріального.

Нова люстра чи цікавий торшер – цілком доступний крок на шляху «осяйного зростання та закоханого сяяння».

4. Додайте у життя відтінків! Ні, ні сірого (хоча і для цього можна придбати надихаючу ванну на ніжках, наповнити її піною і випробувати, на скільки відтінків вона надихне). А можна обрати кольоровий кран, і усі барви та відтінки світу будуть до послуг у Вашої фантазії.

5. Якщо ваша половинка звикла до різноманітних квітів. І букетом з едельвейсів, які були зібрані найвідчайдушнішими альпіністами, і доставлені із захмарних висот прямо до її тендітних ручок її важко здивувати - спробуйте чайний букет. Не забудьте про цукерки! При цьому і ризикувати заради букета не доведеться. І приємно проведений час вам буде гарантований.

 

6. Якщо вам хочеться додати вогника у стосунки – подбайте про камин! Тим більше, що ми допоможемо вам розтягти це задоволення: спочатку планування, мрійливі обговорення, розробка макету… а вже згодом потріскування вогню, іскри в полум’ї та в закоханих очах.

7. Є така «побутова мудрість»: хочеш зрозуміти, як складеться подружнє життя з людиною – почни з нею ремонт… ну хоча б плитку вибери. Ми пропонуємо вам «обійти гострі кути» - подаруйте вашому обранцю чи обраниці сертифікат на плитку (на будь-яку суму). Ви збережете свої нерви і покажете, що ви цілком довіряєте цій людині! Зверніть увагу: валеріана та інші заспокійливі до комплекту не входять!:)

8. Королі, фараони, царі та інші поважні чоловіки минулого дарували своїм коханим не просто витвори мистецтва, а монументальні твори. У вас є шанс долучитися до цієї аристократичної когорти, подарувавши стінопис! Можете і ваші спільні ідеї втілити у ньому.

Мрійте, фантазуйте та втілюйте ваші ідеї разом з нами! ГАРНИХ СВЯТ ТА ЛЮБОВІ!