Надихаємося новими концепціями облаштування кухні!

29.01.2018

 

Навколо кухні крутиться все життя в квартирі!Тут ми не тільки їмо, а і спілкуємось з друзями та рідними!Тому кухня повинна бути особливою та затишною.
Облаштування кухні передбачає безліч яскравих, оригінальних ідей, які часто проходять повз нас або ми просто не звертаємо на них увагу. І щоб виправити ситуацію, погляньте на добірку дивовижних, корисних і сучасних рішень, які будуть найбільш актуальними в 2018 році. Напевно серед них ви знайдете для себе щось цікаве.
Де розставити, як прикрасити, чим здивувати?

У дизайні кухонь 2018 року важлива функціональність і комфорт. 
Однак не забуваємо про те, що  інтер'єр повинен передавати індивідуальність її господині.
 
В моді прості, чіткі й лаконічні форми, які зроблять візуально будь-яке приміщення просторіше.
Дизайнери в новому сезоні роблять ставку на екологічність і натуральність.. Тому рекомендуємо вас відмовитися від великої кількості декору і масивних меблів. Придивіться до природи, це бцде для вас надихаючим моментом. В обробці будуть ідеальні натуральний камінь і дерево, скло, метал та кераміка. Ми також не рекомендуємо вам економити на вбудованій техніці. Це дуже оптимально вплине на простір кухні та будить відповідати сучасним тенденціям.
 
 
Зонування кухні - це дуже важливо, причому зробити його можна використовуючи різні фактури та кольори, світло та оздоблювальні матеріали. Світла на кухні повинно бути багато - необхідно як загальне верхнє освітлення, так і додаткове зональне. Експериментуйте! 
 
Для маленьких кухонь рекомендуємо використовувати трансформуючі секції - всілякі карго, висувні корзини і додаткові  робочі поверхні, які дозволять вичавити з простору максимум. Ідеально -це ергономічні меблі з багатофункціональними системами зберігання
Дуже модні зараз скляні фасади і лаконічні відкриті полиці. Якщо ж верхніх секцій не уникнути, то бажано не використовувати ручки.
Вміле поєднання різних стилів в інтер’єрі кухні несе в собі жвавість, іронічність, вільність. Так що сміливо комбінуйте стильні стільці, масивний стіл з дерева і мінімалістське меблювання, головне – гармонійно поєднати композицію з допомогою грамотної розстановки та кольору.
 
Що стосується кольору, то керуємося все тими ж критеріями натуральності - ідеальні дерев’яні поверхні та палітра зелених, молочних і кавових тонів. Але не забувайте і про сіру гаму, від перлинно-білого до сіро-графітового.( про тренди кольору 2018 читайте у наступній статті)  Успіхів!
( про тренди кольору 2018 читайте далі)