Кольори та дизайн

06.02.2018

У 2017 році інститут кольору Pantone проголосив своїм фаворитом відтінок Greenery (свіжа зелень). Роком раніше в тренді були ніжний Rose Quartz і блакитне спокій Serenity, які в свою чергу зайняли місце відтінку Marsala (червоне вино) - фаворита 2015 року.

Експерти інституту кольору Pantone назвали головний колір 2018 року. Ним став ультрафіолет Ultra Violet.  Ультрафіолет – це поєднання спокійного синього та бурхливого червоного відтінків. Він ідеально відображає події, що відбуваються зараз у світі. До того ж, він стане символом змін на краще, – зауважила виконавчий директор Pantone Леатріс Ейсман.

За її словами, колір 2018 року “пов’язаний з оригінальністю, винахідливістю і далекоглядним мисленням”. Його можна зустріти в космосі, у сфері wellness та у дизайні!

 
Але вже зараз можна скласти список інтер'єрних відтінків, які точно не втратять актуальності.
Перш за все це нейтральна синьо-блакитна гамма. Спокійні сині відтінки по природі своїй не можуть муляти очі і явно не збираються виходити з моди. Приглушений колір синьої джинси, темний відтінок штормового моря, глибокий індиго, нейтральний сіро-блакитний і інші сині тони знайдуть собі місце в будь-якому интерьерном стилі. Чи не вийде з моди і класичний колірної дует «синій + коричневий».


 
Серед актуальних відтінків в дизайні інтер'єру 2018 також будуть присутні: кремові тони, колір курній троянди, сірий кварц, золотисто-бежевий, теракотовий, блідо-жовтий. Крім того, в моду обіцяє повернутися фіолетова гама на пару з шаленою фуксією.


Чи не збираються здавати позиції еко тенденції в інтер'єрі. В тренді натуральні екологічні матеріали. Деревина, метал і скло витісняють з інтер'єрів пластик, синтетику замінюють натуральні тканини. Актуальними дерев'яні поверхні з мінімальною обробкою, природний камінь, кераміка, живі рослини, плетені меблі і аксесуари з ротанга. Декоративні принти теж тяжіють до флори і фауни. У сучасних інтер'єрах знаходять місце зображення тварин, птахів і квітів. Безумовним трендом цього року стали тропічні і африканські мотиви - це тенденція обіцяє отримати продовження в новому році.

Дизайнери інтер'єру впевнені, що тяга до природи буде проявляти себе не тільки в матеріалах і декорі, але також в меблевих формах і інтер'єрної геометрії.