Каталоги іспанских фабрик

26.03.2018

Керамічна плитка Іспанії, відрізняється динамічним дизайном і прекрасним високохудожнім оформленням. Виробництво, засноване на давніх традиціях, дає можливість створювати чудові і бездоганні колекції.
У дизайні іспанської плитці є все - багатовікова, завжди актуальна класика, і самі останні нові віяння в дизайні: абстракція і натуралізм.
Керамічна плитка з Іспанії підійде як для створення суворого, витриманого і елегантного інтер'єру, так і неординарного, яскравого і вражаючого сучасного стилю, який може дуже добре охарактеризувати власника будинку.


Каталог фабрики LA FENICE:

http://lafenicegc.com/lfgc/catalo/Merchandising18.pdf

Каталог фабрики CERACASA:

https://www.ceracasa.com/catalogo/

Каталог фабрики AZTECA:

http://www.azteca.es/descargas

Каталог фабрики BALDOCER:

https://baldocer.com/en/downloads/general-catalogue-baldocer/

Каталог фабрики BESTILE:

http://www.bestile.es/en/downloads

Каталог фабрики AbsolutKeramika:

http://www.absolutkeramika.com/en/descargas

Серед особливостей дизайну керамічної плитки для підлоги Іспанії можна відзначити яскраві вкраплення на поверхні, яка має однотонну забарвлення. Форма цього вкраплення може бути різною - якийсь рельєфний елемент, одне або кілька колірних плям, оригінальне напилення. Саме ця особливість надає іспанської плитці певну родзинку.

Каталог фабрики ARCANA

Каталог фабрики REALONDA

Каталог фабрики ARGENTA

Сучасна керамічна плитка виробництва Іспанії - це не тільки старовинні рецепти і стародавні секрети її виготовлення. Це і самі останні технології і нові наукові розробки. Наприклад, технологія нанесення зображення на плитку за допомогою методу четирехкрасочной друку.
Завдяки такій методиці, будь-яке зображення може бути дуже точно перенесено на керамічну поверхню. І при цьому малюнок може повністю зайняти всю поверхню плитки, не змінюючи прекрасних експлуатаційних властивостей керамічної плитки з Іспанії.

 

Колекції фабрики KERABEN

Каталог фабрики AZULEJOSBENADRESA

Каталог фабрики ZIRCONIO

Каталог фабрики Geotiles

Каталог фабрики AZULEJO ESPANOL

Надихайтесь, плануйте та замовляйте!

Привеземо стільки, скільки треба!

З повагою,  ітер“єр салон Format