CEVISAMA 2018:ТРЕНДИ КЕРАМІЧНОЇ МОДИ

12.03.2018

CEVISAMA 2018:ТРЕНДИ КЕРАМІЧНОЇ МОДИ

C 5 по 9 лютого У Валенсії відбулося одне з головних подій у світі керамічної плитки - виставка CEVISAMA-2018. ОсновнЕ заВДАННЯ виставки - представити нові колекції керамічної плитки та останні технології даної сфери виробництва. Представники «КАФЕЛЬТОН ТОВ» ( НАШІ КОЛЕГИ) також відвідували ВИСТАВКУ ТА ВИДІЛИЛИ ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ ДЛЯ НАС! ПРИЄНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!

1)Grand-формат у керамограніті

Тенденція все більш актуальна. Все більше фабрик пропонують новинки в форматах 120х120, 90х180, 120х240, 75х150, 100х300. Толща таких форматів від 3,5 мм до 7,5 мм. Сфера застосування стає все ширше - облицювання не тільки стін, але й фасадів меблевих конструкцій. 

2) Імітація мармуру. Фабрики відтворюють малюнок різних сортів мармуру - калакатта, каррара, онікс, чорний мармур маркуін з рідкими білими прожилками. Не змінює своїй актуальності й полірований мармур - за рахунок полірованої поверхні створюється глибокий ефект каменю. Все більшої популярності набуває класичний мармур сірих відтінків, з рідкими прожилками білого кольору.

3)  Імітація венеціанської техніки "terrazzo" (покриття з суміші різних матеріалів, мраморної крошки та цементу). Все більше фабрик представили свої варіанти "террацозу" -

вторгнення крупних або більш дрібних каменів, вкраплення кам'яної крихти в текстуру цементу або натурального каменю. Декоративна плитка венеціанської техніки "terrazzo" містить рослинні орнаменти або геометричні принти.

 

4)  Геометрія у новій формі ( ромби, трикутники, риб'яча чешуя, цеглинки) + колір + складний рель’єф)

 

5)    Тяжіння до матових поверхонь. Люди втомилися  від глянцю, і тому матові поверхні, включаючи мрамор, починають витісняти поліруючі поверхні.

Крім цього, вибір падає на колекції монохромні. Білі, пісочні, сірі, чорні відтінки - просто та елегантно.

6)  Плитка з ефектом коррозії металу, ржавіння та металізованого блиску.

7)   Штукатурка. Тренд вже популярний кілька років та актуальний сьогодні. Кажна  фабрика створила свою рельєфну структуру та імітацію плитки під декоративну штукатурку.

8)  Поверхня, що відтворює зістарений і подряпаний бетон. У деяких фабрик присутній ефект вінтажной «цементної» плитки!

9) Керамограніт з товщиною 20 мм. Матеріал підходить для укладання на гравій та траву. Таке укладання не руйнує ні газон, ні саму плиту і дає можливість швидко створювати доріжки та майданчики без трудомісткої підготовки і швидко демонтувати та змінювати їх на свій розсуд. Суха укладка на вулиці без застосування клею зручна, доступна і не вимагає значної кількості часу (не потрібно чекати, коли висохне клей) в порівнянні з традиційним методом.

 

10)   Яскраві кольорові декори. На тлі нейтрального інтер'єру все більш актуальним стають яскраві помітні кольори, акценти в інтер'єрі у вигляді тропічних принтів,

вставок з дрібних різнокольорових плиточок, декори з малюнком бульдогів й екзотичних птахів.

11)Тренд під назвою «Натуральні елементи» присвячений поціновувачам  природних текстур і квітів, а також прихильникам еко-стилю в інтер'єрі.

12)Середземноморські мотиви. Відтворення традиційного орнаменту майоліки країн Середземномор'я. Декори з геометричним орнаментом у стилі печворк, з імітацією ручної роботи, плитка з яскравим блиском глазурі і нерівномірною фактурною поверхнею . Всі хто не представив це в Італії 2018, представили  на Cevisama2018. 

 

Тож, надихайтесь ідеями для нових дизайнів та приходьте на майстер-клас до нашого інтер“єр салону 29 березня  - «Cevisama2018: тренди та новинки!» + гарантуємо наявність керамічних новинок у салоні! Запис за телефоном 050-216-3000. ( івент створено у фб на нашій сторінці FORMAT).

 

До зустрічі!