Іспанський шик у вашому домі

19.02.2018

 

Фарби фієсти в оселі завжди відображення іспанського стилю в інтер'єрі.

 

Іспанський стиль в інтер'єрі відрізняється особливим відчуттям тепла. Цю атмосферу набуває будь-яка квартира, оформлена в подібному дизайні. Іспанський інтер'єр відразу звертає на себе увагу і не дозволяє переплутати його з іншими напрямками в декоруванні приміщень.

Дерев'яні балки, використовувані для прикраси стелі; вікна у вигляді арок; ковані елементи; меблі, виготовлені своїми руками в яких є інкрустації, різьблений орнамент або навіть розпис…

При виборі іспанського стилю важливу роль відіграє облицювальна  керамічна плитка з відповідним розписом. Саме за допомогою плитки інтер'єр квартири можна зробити сугубо іспанським - елегантним, витонченим і непідвладним часу.

Найчастіше це теракотова плитка, але дуже розкошно буде виглядати і кераміка. Особливо добре виглядає плитка сучасних принтів та кольорів, наприклад  синього кобальту, яскраво-жовтого або темно-зеленого. Яскравий, незвичайний, сміливий - так зазвичай характеризують будинки в іспанському стилі. В нашому салоні представлена керамічна плитка майже всіх іспанських фабрик: AparicAparicArgenta CeramicaAzteca CeramicBaldocerBestilCeramica GomezCicogresDual GresGeotilesKerabenMainzuNatucerPorcelanosaRealonda та інші! Використання кам'яної або керамічної плитки на підлозі викликано жарким кліматом Іспанії, оскільки така підлога залишається прохолодним навіть у спеку. Також можна використовувати камінь при обробці каміна або арок, що також характерно для даного стилю. В наших широтах можна підлогу робити теплою.

Іспанський стиль дихає романтичністю, особливим теплом, умиротворенням.

Інтер'єр в іспанському стилі характеризується, насамперед, контрастністю поєднань кольорів і текстур, форм меблів і матеріалів. Більшість предметів інтер'єру і декоративного оздоблення виділяються яскравістю фарб. Особливо поширені всілякі відтінки від жовтого до червоного кольорів.

Для максимально вигідного ефекту від такої яскравої гами потрібно особливо обережно підійти до вибору кольору стін в приміщенні. Чудовий варіант для іспанського стилю в інтер'єрі був і завжди залишиться таким: сліпуче білий колір стін. Крім білого звичайно застосовують й інші кольори, здебільшого пастельних тонів, бежевий, світло-жовтий…В нашому салоні ми не тільки підберемо керамічну плитку, а і намалюємо 3д дизайн для ващої квартири безко

А якщо ви любите екстремальні рішення в дизайні, то іспанський стиль неоідмінно зробить вашу оселю неймовірною. Адже ви можете пофарбувати стіни в червоний або теракотовий колір, і це буде виглядати приголомшливо.

У дворі будинку можна створити іспанський стиль спорудивши невеликий фонтан, додавши статуї, цегляні або теракотові доріжки. Ви будете здивовані тим, як додавання декількох традиційних іспанських деталей здатне пожвавити інтер'єр будинку. Як добре, що іспанський керамограніт майже вічний в єксплуатації. 

Отже не так складно в Україні мати квартиру з іспанським колоритом та духом, особливо коли є ми — ваші друзі — інтер»єр салон Format!

Не бійтеся експериментувати з поєднанням різних елементів, але при цьому враховуйте характерні особливості іспанського стилю в інтер'єрі.

Наша компанія займається імпортом керамічної плитки та мозайки вже 15 років, тож ціни комфортні та доставка швидше, ніж зазвичай!

Проспект перемоги, 18! Привеземо скільки треба керамічної плитки для вашого комфортного ремонту!