Що необхідно знати про плитку?

Кахельна плитка – відмінний обробний матеріал, що має безліч різновидів. Як не загубитися в цьому різноманітті? Спробуємо розібратися.Серед великої різноманітності керамічної плитки, пропонуємо виділити декілька її різновидів:   

1. Плитка майоліка - має непрозору глазур, для її виготовлення використовується метод пресування. Даний варіант плитки піддається подвійному випаленню, завдяки якому покращується її влагоустойчивость, міцність, стійкість перед кислотами та лугами.

 2. Керамічна плитка, звана керральей - також піддається дії подвійного випалення. Але, при її виготовленні потрібна наявність більш дорогої сировини, у виді піску, глини та флюсу. Даний вигляд плитки відрізняється білим кольором, тому малюнок на ній дуже добре виявляється. Така плитка застосовується в процесі внутрішньої обробки. 

3. Ще одним різновидом керамічної плитки неглазурірованного характеру є котто. Вона виготовляється із спеціального сорту глини, що добувається в Америці або на Середземному морі. Плитка має високу механічну міцність, тому відмінно личить для облаштування підлоги. Відмінно поєднується з етнічними інтер'єрами, оскільки на вигляд має нерівні краї і помаранчевий колір. 

4. Використання керамограніту пов'язане з підлогами, які відрізняються підвищеним рівнем експлуатаційної дії. Дану плитку отримують завдяки пресуванню каолінової глини з піском і кварцем. У співвідношенні з твердістю порівнюється з гранітом. Плитка дуже стійка перед стиранням, не здатна змінювати колір, має мінімальний рівень влаговміщення, стійка перед хімічними речовинами і морозом. Застосовується як зовні, так і всередині приміщення, в основному для обробки підлоги.

Кахельна плитка – відмінний вибір для фінішної обробки як стін, так і підлог. Вона буває настільки різною, що вибрати те, що потрібне, представляється, хоча і складним, але досить цікавим заняттям. Керамічні вироби бувають різних розмірів – від найменших до величезних. Це дає великий простір вашої фантазії. Залишається лише підібрати відповідний матеріал на вигляд та за ціною. 

Чекаємо вас у нас в шоурумі на проспекті Перемоги, 18!