Гарантія

Друзі, знайте свої права!

На всі товари, куплені в нашому магазині, поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991г. № 1023-ХІІ.

Тут можна скачати повний текст Закону: NEWS/Закон_потребителей.doc

Вся продукція, пропонована нашим Інтернет - магазином, має офіційну гарантію від виробника. Перевірка комплектності та відсутність дефектів у продукції проводиться в присутності споживача за місцем продажу або вдома (в разі доставки). Комплектність виробу вказана в описі виробу та / або вказівки з інструкцій.

При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур'єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, повертайте замовлення кур'єру, ми обов'язково його замінимо. Крім того, звертаємо Вашу увагу, що відповідно до п. 3 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживача» перед початком експлуатації покупець зобов'язаний уважно ознайомитися з інструкцією та правилами експлуатації купленого виробу.

Всі претензії по придбаних товарах направляйте на format.kiev@ukr.net або звертайтесь за тел. 050-216-3000.


ГАРАНТІЇ та термін зберігання:

Керамічна плитка, керамограніт, мозаїка:
гарантія - згідно умов заводу-виробника;
термін експлуатації (придатності) - не обмежений.
 

Сантехнічні вироби:
термін придатності і гарантії вказаний в супроводжуючих документах на товар. 

Світові прибори, енергозберигаючі лампи:

термін придатності та гарантії вказані на документах товару, від 6 місяців до 1 року, а також згідно вказівок кожного постачальника.


ПОВЕРНЕННЯ (ОБМІН) ЯКІСНОГО ТОВАРУ
Згідно статті 9 Закону «Про захист прав споживача», товар належної якості (без дефектів) може бути обміняний або повернутий в магазин протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо дотримані наступні умови: 

  • товар, не був у вжитку і не має механічних пошкоджень, слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів розтину, немає слідів попадання рідини у виріб або на упаковку, документацію.
  • товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наліпки та інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, запакований як при першій покупці присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку) збережені всі ярлики і заводське маркування.

 

Якщо товар не працює (світ) - обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру про те, що умови експлуатації не порушені, заводський брак, або неможливості гарантійного ремонту.

Повернення товару в повному обсязі (зазначеному в розрахунковому документі) можливий протягом 14 днів не рахуючи дня покупки.

Для повернення товару покупець повинен написати заяву на повернення товару.

Обмін або повернення товару здійснюється за адресою м.Київ, проспект Перемоги, 18 з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 18:00.

Повернення грошей можливе протягом 5 днів з дня подачі заяви за умови наявності розрахункового документа та документа, що посвідчує особу покупця.